II Ligi Mężczyzn Sezon 2018/2019

RUNDA FINAŁOWA   GRUPA MISTRZOWSKA

 

15 kolejka (1 rundy finałowej mistrzowskiej) - 09/10-02-2019

IIM4/114

SPR Wisła Sandomierz

31:25 (15:12)

PGE VIVE II Kielce

IIM4/113

MUKS Siódemka Mysłowice

25:34 (10:15)

AZS UJK Kielce

IIM4/115

VIRET CMC Zawiercie

31:26 (13:17)

SPR Grunwald Ruda Śląska

IIM4/116

MOSiR Bochnia

23:29 (13:13)

AZS AGH Kraków

 

1_7_.png (632×386)

16 kolejka (2 rundy finałowej mistrzowskiej) – 23/24.02.2019

IIM4/122

AZS AGH Kraków

-:- (-:-)

SPR Wisła Sandomierz

IIM4/121

AZS UJK Kielce

 

VIRET CMC Zawiercie

IIM4/123

SPR Grunwald Ruda Śląska

 

MUKS Siódemka Mysłowice

IIM4/124

PGE VIVE II Kielce

 

MOSiR Bochnia

17 kolejka (3 rundy finałowej mistrzowskiej) – 09/10.03.2019

IIM4/130

SPR Wisła Sandomierz

-:- (-:-)

SPR Grunwald Ruda Śląska

IIM4/129

MOSiR Bochnia

 

AZS UJK Kielce

IIM4/131

MUKS Siódemka Mysłowice

 

AZS AGH Kraków

IIM4/132

VIRET CMC Zawiercie

 

PGE VIVE II Kielce

18 kolejka (4 rundy finałowej mistrzowskiej) – 30/31.03.2019

IIM4/137

AZS UJK Kielce

-:- (-:-)

SPR Wisła Sandomierz

IIM4/138

AZS AGH Kraków

 

VIRET CMC Zawiercie

IIM/139

SPR Grunwald Ruda Śląska

 

MOSiR Bochnia

IIM4/140

PGE VIVE II Kielce

 

MUKS Siódemka Mysłowice

19 kolejka (5 rundy finałowej mistrzowskiej) – 06/07.04.2019

IIM4/146

PGE VIVE II Kielce

-:- (-:-)

SPR Wisła Sandomierz

IIM4/145

AZS UJK Kielce

 

MUKS Siódemka Mysłowice

IIM4/147

SPR Grunwald Ruda Śląska

 

VIRET CMC Zawiercie

IIM4/148

AZS AGH Kraków

 

MOSiR Bochnia

20 kolejka (6 rundy finałowej mistrzowskiej) – 13/14.04.2019

IIM/154

SPR Wisła Sandomierz

-:- (-:-)

AZS AGH Kraków

IIM4/153

VIRET CMC Zawiercie

 

AZS UJK Kielce

IIM4/155

MUKS Siódemka Mysłowice

 

SPR Grunwald Ruda Śląska

IIM4/156

MOSiR Bochnia

 

PGE VIVE II Kielce

21 kolejka (7 rundy finałowej mistrzowskiej) – 12.05.2019

IIM4/166

SPR Grunwald Ruda Śląska

-:- (-:-)

SPR Wisła Sandomierz

IIM4/161

AZS UJK Kielce

 

MOSiR Bochnia

IIM4/167

AZS AGH Kraków

 

MUKS Siódemka Mysłowice

IIM4/168

PGE VIVE II Kielce

 

VIVE CMC Zawiercie

22 kolejka (8 rundy finałowej mistrzowskiej) – 19.05.2019

IIM4/169

SPR Wisła Sandomierz

-:- (-:-)

AZS UJK Kielce

IIM4/170

VIRET CMC Zawiercie

 

AZS AGH Kraków

IIM4/171

MOSiR Bochnia

 

SPR Grunwald Ruda Śląska

IIM4/172

MUKS Siódemka Mysłowice

 

PGE VIVE II Kielce