TERMINARZ ROZGRYWEK WOJEWÓDZKICH JUNIORA MŁODSZEGO 2003-2004

Sezon 2019-2020

I RUNDA

9.11.2019r /sobota/ 1 kolejka                                                                                   

TJMŁM1

KS VIVE II Kielce

UKS WYBICKI.

 

TJMŁM2

NLO SMS IV ZPRP Kielce

KS KSZO Ostrowiec Św.

 

TJMŁM3

KSSPR Końskie

SPR WISŁA Sandomierz

 

16.11.2019r /sobota/ 2 kolejka

TJMŁ M4

KS KSZO Ostrowiec Św.

KSSPR Końskie

 

TJMŁ.M5

UKS WYBICKI.

NLO SMS IV ZPRP Kielce

 

TJMŁ.M6

KS VIVE I Kielce

KS VIVE II Kielce

 

23.11.2019r /sobota/ 3 kolejka

TJMŁM7

NLO SMS IV ZPRP Kielce

KS VIVE I Kielce

 

TJMŁM8

KSSPR Końskie

UKS Wybicki Kielce

 

TJMŁM9

SPR WISŁA Sandomierz

KS KSZO Ostrowiec Św.

 

30.11.2019r /sobota/ 4 kolejka

TJMŁM10

UKS WYBICKI.

SPR WISŁA Sandomierz

 

TJMŁM11

KS VIVE I Kielce

KSSPR Końskie

 

T JMŁM12

KS VIVE II Kielce

NLO SMS IV ZPRP Kielce

 

7.12.2019r /sobota/ 5 kolejka

TJMŁM13

KSSPR Końskie

KS VIVE II Kielce

 

TJMŁM14

SPR WISŁA Sandomierz

KS VIVE I Kielce

 

TJMŁM15

KS KSZO Ostrowiec Św.

UKS WYBICKI.

 

14.12.2019r /sobota/ 6 kolejka

TJMŁM16

KS VIVE I Kielce

KS KSZO Ostrowiec Św.

 

TJMŁM17

KS VIVE II Kielce

SPR WISŁA Sandomierz

 

TJMŁM18

NLO SMS IV ZPRP Kielce

KSSPR Końskie

 

21.12.2019r /sobota/ 7 kolejka

TJMŁ M19

SPR WISŁA Sandomierz

NLO SMS IV ZPRP Kielce

 

TJMŁ.M20

KS KSZO Ostrowiec Św.

KS VIVE II Kielce

 

TJMŁ.M21

UKS WYBICKI.

KS VIVE I Kielce

 

II RUNDA

11.01.2020r /sobota/ 8 kolejka                                                                                  

TJMŁM22

UKS WYBICKI.

KS VIVE II Kielce

 

TJMŁM23

KS KSZO Ostrowiec Św

NLO SMS IV ZPRP Kielce

 

TJMŁM24

SPR WISŁA Sandomierz

KSSPR Końskie

 

18.01.2020r /sobota/ 9 kolejka

TJMŁM25

KSSPR Końskie

KS KSZO Ostrowiec Św.

 

TJMŁM26

NLO SMS IV ZPRP Kielce

UKS WYBICKI.

 

TJMŁM27

KS VIVE II Kielce

KS VIVE I Kielce

 

15.02.2020r /sobota/ 10 kolejka

TJMŁM28

KS VIVE I Kielce

NLO SMS IV ZPRP Kielce

 

TJMŁM29

UKS Wybicki Kielce

KSSPR Końskie

 

TJMŁM30

KS KSZO Ostrowiec Św.

SPR WISŁA Sandomierz

 

22.02.2020r /sobota/ 11 kolejka

TJMŁM31

SPR WISŁA Sandomierz

UKS WYBICKI.

 

TJMŁM32

KSSPR Końskie

KS VIVE I Kielce

 

TJMŁM33

NLO SMS IV ZPRP Kielce

KS VIVE II Kielce

 

29.02.2020r /sobota/ 12 kolejka

TJMŁM34

KS VIVE II Kielce

KSSPR Końskie

 

TJMŁM35

KS VIVE I Kielce

SPR WISŁA Sandomierz

 

TJMŁM36

UKS WYBICKI.

KS KSZO Ostrowiec Św.

 

7.03.2020r /sobota/ 13 kolejka

TJMŁM37

KS KSZO Ostrowiec Św.

KS VIVE I Kielce

 

TJMŁM38

SPR WISŁA Sandomierz

KS VIVE II Kielce

 

TJMŁM39

KSSPR Końskie

NLO SMS IV ZPRP Kielce

 

14.03.2020r /sobota/ 14 kolejka

TJMŁM40

NLO SMS IV ZPRP Kielce

SPR WISŁA Sandomierz

 

TJMŁM41

KS VIVE II Kielce

KS KSZO Ostrowiec Św.

 

TJMŁM42

KS VIVE I Kielce

UKS WYBICKI.

 

Proponowany termin meczów barażowych:

1 mecz 18.03.2020

2 mecz 25.03.2020