Wysokie zwycięstwo nad MKKS Gloria Katowice.

SPR Wisła Sandomierz - MKKS Gloria Katowice 37:29 (19:12)

Wisła: Skowron, Kołacz - Białkowski 8(1), Werstler 6, Teterycz 6, Dusak 5(2), Solon 4, Kubisztal 3, Serafin 2(1), Szklarski 2, Bakalarz, Hubka, Statuch.

Rzuty karne: Wisła 6/4, Gloria 0/0

Kary: Wisła 8 minut, Gloria 10 minut.

Całe dzisiejsze spotkanie przebiegało pod naszą kontrolą. Przez dłuższy okres nasze prowadzenie utrzymywało się dwoma, trzema bramkami. Dopiero od 20 minuty zaczęła się zarysowywać wyraźna nasza przewaga i na przerwę schodziliśmy z przewagą 7 bramek.

Na drugą połowę wyszliśmy spokojnie, aby w dalszym ciągu mecz był pod naszą kontrolą. Podeszliśmy do gry za bardzo rozluźnieni, bo byliśmy bardzo nieskuteczni w drugiej części meczu. Zmarnowaliśmy dwa rzuty karne, brakowało nam wykończenia w sytuacjach 100%. Również robiliśmy przejścia, więc wkradły się błędy techniczne w naszych poczynaniach. Z tych popełnionych błędów w sumie można było zdobyć o 6 bramek więcej. O tych błędach musimy porozmawiać i przeanalizować stracone sytuacje, aby nie powtórzyły się w kolejnych spotkaniach.

trener Adam Węgrzynowski

wyniki, tabela,

Teraz nastąpi dwutygodniowa przerwa w rozgrywkach. Kolejne spotkanie rozegramy 11 lutego również w Sandomierzu. Będziemy gościć drużynę MKS Padwa Zamość. Początek spotkani o godzinie 18:00.