CHŁOPCY rocznik 2005 - 2006

I RUNDA

1 kolejka

Organizator KS PGE VIVE II Kielce

T/ DZM/1

 KS PGE VIVE II Kielce

 KS PGE VIVE III Kielce

21:17 (9:10)

T/ DZM/2

 KS PGE VIVE III Kielce

 KS PGE VIVE I Kielce

11:20 (7:8)

T/ DZM/3

 KS PGE VIVE II Kielce

 KS PGE VIVE I Kielce

20:30 (7:14)

Organizator KSSPR Końskie

T/ DZM/4

 KSSPR Końskie

 SPR Wisła Sandomierz

17:21 (9:8)

T/ DZM/5

 SPR Wisła Sandomierz

 KS KSZO Ostrowiec Św.

15:10 (9:4)

T/ DZM/6

 KSSPR Końskie

 KS KSZO Ostrowiec Św.

16:12 (8:7)

1 kolejka

Gospodarz ARENA I Busko-Zdrój

T/ DZM/7

 KS ARENA I Busko-Zdrój

 KS ARENA II Busko-Zdrój

16:17 (8:9)

 

2 kolejka

Organizator SPR Wisła Sandomierz - 21.01.2018

T/ DZM/8

 SPR WISŁA Sandomierz

 KS PGE VIVE I Kielce

16:17 (7:8)

T/ DZM/9

 KS PGE VIVE I Kielce

 KS ARENA II Busko-Zdrój

16:11 (8:4)

T/ DZM/10

 SPR WISŁA Sandomierz

 KS ARENA II Busko-Zdrój

20:14 (11:8)

Organizator KS PGE VIVE III Kielce

T/ DZM/11

 KS PGE VIVE III Kielce

 KSSPR Końskie

23:11 (11:4)

T/ DZM/12

 KSSPR Końskie

 KS ARENA I Busko-Zdrój

11:23 (4:14)

T/ DZM/13

 KS PGE VIVE III Kielce

 KS ARENA I Busko-Zdrój

5:11 (2:5)

Gospodarz KS KSZO Ostrowiec Św.

T/ DZM/14

 KS KSZO Ostrowiec Św.

 KS PGE VIVE II Kielce

9:19 (6:10)

 

3 kolejka 03/04.02.2018

Organizator KS ARENA II Busko-Zdrój

T/ DZM/15

 KS ARENA II Busko-Zdrój

 KSSPR Końskie

14:13 (8:5)

T/ DZM/16

 KSSPR Końskie

 KS PGE VIVE II Kielce

15:20 (7:9)

T/ DZM/17

 KS ARENA II Busko-Zdrój

 KS PGE VIVE II Kielce

10:20 (2:8)

Organizator KS PGE VIVE I Kielce

T/ DZM/18

 KS PGE VIVE I Kielce

 KS ARENA I Busko-Zdrój

17:14 (10:5)

T/ DZM/19

 KS ARENA I Busko-Zdrój

 KS KSZO Ostrowiec Św.

25:9 (12:4)

T/ DZM/20

 KS PGE VIVE I Kielce

 KS KSZO Ostrowiec Św.

22:8 (11:3)

Gospodarz KS PGE VIVE III Kielce (zmiana gospodarza mecz w Sandomierzu)

T/ DZM/21

 SPR WISŁA Sandomierz

 KS PGE VIVE III Kielce

16:10 (9:4)

 

4  kolejka 10.11.02.2018

Organizator KS ARENA I Busko-Zdrój

T/ DZM/22

 KS ARENA I Busko-Zdrój

 KS PGE VIVE II Kielce

11:15 (7:7)

T/ DZM/23

 KS PGE VIVE II Kielce

 SPR WISŁA Sandomierz

11:13 (5:6)

T/ DZM/24

 KS ARENA I Busko-Zdrój

 SPR WISŁA Sandomierz

23:16 (8:8)

Organizator KS KSZO Ostrowiec Św.

T/ DZM/25

 KS KSZO Ostrowiec Św.

 KS PGE VIVE III Kielce

5:15 (3:7)

T/ DZM/26

 KS PGE VIVE III Kielce

 KS ARENA II Busko-Zdrój

9:14 (3:8)

T/ DZM/27

 KS KSZO Ostrowiec Św.

 KS ARENA II Busko-Zdrój

7:13 (4:5)

Gospodarz KSSPR Końskie

T/ DZM/28

 KSSPR Końskie

 KS PGE VIVE I Kielce

24:27 (10:14)

 

II RUNDA

5 kolejka 03/04.03.2018 r.

Organizator turnieju KS PGE VIVE I Kielce

T/DZM/29

 KS PGE VIVE I Kielce

 KS PGE VIVE III Kielce

19:10 (9:5)

T/ DZM/30

 KS PGE VIVE III Kielce

 KS PGE VIVE II Kielce

14:21 (6:9)

T/ DZM/31

 KS PGE VIVE I Kielce

 KS PGE VIVE II Kielce

21:14 (10:5)

Organizator turnieju SPR Wisła Sandomierz

T/ DZM/32

 SPR WISŁA Sandomierz

 KS KSZO Ostrowiec Św.

16:6 (7:4)

T/ DZM/33

 KS KSZO Ostrowiec Św.

 KSSPR Końskie

12:13 (5:7)

T/ DZM/34

 SPR WISŁA Sandomierz

 KSSPR Końskie

25:18 (10:10)

Gospodarz ARENA I Busko-Zdrój

T/ DZM/35

 KS ARENA II Busko-Zdrój

 KS ARENA I Busko-Zdrój

12:26 (5:8)

 

6 kolejka 10/11.03.2018 r.

Organizator turnieju KS ARENA II Busko-Zdrój

T/ DZM/36

 KS ARENA II Busko-Zdrój

 KS PGE VIVE I Kielce

13:26 (4:15)

T/ DZM/37

 KS PGE VIVE I Kielce

 SPR WISŁA Sandomierz

20:16 (11:8)

T/ DZM/38

 KS ARENA II Busko-Zdrój

 SPR WISŁA Sandomierz

16:24 (8:12)

Organizator turnieju KSSPR Końskie

T/ DZM/39

 KSSPR Końskie

 KS PGE VIVE III Kielce

13:13 (7:7) (3:4)

T/ DZM/40

 KS PGE VIVE III Kielce

 KS ARENA I Busko-Zdrój

15:15 (9:10) (4:1)

T/ DZM/41

 KSSPR Końskie

 KS ARENA I Busko-Zdrój

18:22 (9:9)

Gospodarz KS PGE VIVE II Kielce

T/ DZM/42

 KS PGE VIVE II Kielce

 KS KSZO Ostrowiec Św.

21:11 (9:5)

 

7 kolejka 17/18.03.2018 r.

Organizator turnieju KS PGE II Kielce

T/ DZM/43

 KS PGE VIVE II Kielce

 KSSPR Końskie

16:10 (7:6)

T/ DZM/44

 KSSPR Końskie

 KS ARENA II Busko-Zdrój

17:24 (6:12)

T/ DZM/45

 KS PGE VIVE II Kielce

 KS ARENA II Busko-Zdrój

22:10 (11:5)

Organizator turnieju KS KSZO Ostrowiec Św.

T/ DZM/46

 KS KSZO Ostrowiec Św.

 KS ARENA I Busko-Zdrój

9:22 (7:9)

T/ DZM/47

 KS ARENA I Busko-Zdrój

 KS PGE VIVE I Kielce

20:31 (11:15)

T/ DZM/48

 KS KSZO Ostrowiec Św.

 KS PGE VIVE I Kielce

11:24 (7:12)

Gospodarz turnieju SPR WISŁA Sandomierz (zmiana gospodarza mecz w Kielcach)

T/ DZM/49

 SPR WISŁA Sandomierz

 KS PGE VIVE III Kielce

16:12 (8:4)

8 kolejka 24/25.03.2018

Organizator turnieju KS ARENA I Busko-Zdrój

T/ DZM/50

 KS ARENA I Busko-Zdrój

 KS PGE VIVE II Kielce

16:13 (8:6)

T/ DZM/51

 SPR WISŁA Sandomierz

 KS PGE VIVE II Kielce

16:14 (6:9)

T/ DZM/52

 KS ARENA I Busko-Zdrój

 SPR WISŁA Sandomierz

21:14 (9:5)

Organizator turnieju KS PGE VIVE III Kielce

T/ DZM/53

 KS PGE VIVE III Kielce

 KS ARENA II Busko-Zdrój

17:10 (9:5)

T/ DZM/54

 KS ARENA II Busko-Zdrój

 KS KSZO Ostrowiec Św.

15:11 (6:4)

T/ DZM/55

 KS PGE VIVE III Kielce

 KS KSZO Ostrowiec Św.

15:9 (7:3)

Gospodarz KS PGE VIVE I Kielce

T/ DZM/56

 KS PGE VIVE I Kielce

 KSSPR Końskie

31:21 (7:3)

 

Tabela

 

Drużyny

M

P

Z

R

 P

Br.

+/-

1

 KS PGE VIVE I Kielce

14 42 14 0 0 321-209 +112
2

 SPR Wisła Sandomierz 

14 30 10 0 4 244-209 +35
 

 KS ARENA I Busko-Zdrój

14 28 9 0 5 265-202 +63

3

 KS PGE VIVE II Kielce 14 27 9 0 5 247-203 +447
5

 KS ARENA II Busko-Zdrój

14 18 6 0 8 193-244 -51

6

 KS PGE VIVE III Kielce

14

8

4

0

8

186-201

-15

7

 KSSPR Końskie

14

9

3

1

10

217-283

-66

8

 KS KSZO Ostrowiec Św.

14

0

0

0

14

129-251

-122