CHŁOPCY rocznik 2005 - 2006

I RUNDA

1 kolejka

Organizator KS PGE VIVE II Kielce

T/ DZM/1

 KS PGE VIVE II Kielce

 KS PGE VIVE III Kielce

21:17 (9:10)

T/ DZM/2

 KS PGE VIVE III Kielce

 KS PGE VIVE I Kielce

11:20 (7:8)

T/ DZM/3

 KS PGE VIVE II Kielce

 KS PGE VIVE I Kielce

20:30 (7:14)

Organizator KSSPR Końskie

T/ DZM/4

 KSSPR Końskie

 SPR Wisła Sandomierz

17:21 (9:8)

T/ DZM/5

 SPR Wisła Sandomierz

 KS KSZO Ostrowiec Św.

15:10 (9:4)

T/ DZM/6

 KSSPR Końskie

 KS KSZO Ostrowiec Św.

16:12 (8:7)

1 kolejka

Gospodarz ARENA I Busko-Zdrój

T/ DZM/7

 KS ARENA I Busko-Zdrój

 KS ARENA II Busko-Zdrój

16:17 (8:9)

2 kolejka

Organizator SPR Wisła Sandomierz - 21.01.2018

T/ DZM/8

 SPR WISŁA Sandomierz

 KS PGE VIVE I Kielce

16:17 (7:8)

T/ DZM/9

 KS PGE VIVE I Kielce

 KS ARENA II Busko-Zdrój

16:11 (8:4)

T/ DZM/10

 SPR WISŁA Sandomierz

 KS ARENA II Busko-Zdrój

20:14 (11:8)

Organizator KS PGE VIVE III Kielce

T/ DZM/11

 KS PGE VIVE III Kielce

 KSSPR Końskie

23:11 (11:4)

T/ DZM/12

 KSSPR Końskie

 KS ARENA I Busko-Zdrój

11:23 (4:14)

T/ DZM/13

 KS PGE VIVE III Kielce

 KS ARENA I Busko-Zdrój

5:11 (2:5)

Gospodarz KS KSZO Ostrowiec Św.

T/ DZM/14

 KS KSZO Ostrowiec Św.

 KS PGE VIVE II Kielce

9:19 (6:10)

3 kolejka 03/04.02.2018

Organizator KS ARENA II Busko-Zdrój

T/ DZM/15

 KS ARENA II Busko-Zdrój

 KSSPR Końskie

14:13 (8:5)

T/ DZM/16

 KSSPR Końskie

 KS PGE VIVE II Kielce

15:20 (7:9)

T/ DZM/17

 KS ARENA II Busko-Zdrój

 KS PGE VIVE II Kielce

10:20 (2:8)

Organizator KS PGE VIVE I Kielce

T/ DZM/18

 KS PGE VIVE I Kielce

 KS ARENA I Busko-Zdrój

17:14 (10:5)

T/ DZM/19

 KS ARENA I Busko-Zdrój

 KS KSZO Ostrowiec Św.

25:9 (12:4)

T/ DZM/20

 KS PGE VIVE I Kielce

 KS KSZO Ostrowiec Św.

22:8 (11:3)

Gospodarz KS PGE VIVE III Kielce (zmiana gospodarza mecz w Sandomierzu)

T/ DZM/21

 SPR WISŁA Sandomierz

 KS PGE VIVE III Kielce

16:10 (9:4)

4  kolejka 10.11.02.2018

Organizator KS ARENA I Busko-Zdrój

T/ DZM/22

 KS ARENA I Busko-Zdrój

 KS PGE VIVE II Kielce

11:15 (7:7)

T/ DZM/23

 KS PGE VIVE II Kielce

 SPR WISŁA Sandomierz

11:13 (5:6)

T/ DZM/24

 KS ARENA I Busko-Zdrój

 SPR WISŁA Sandomierz

23:16 (8:8)

Organizator KS KSZO Ostrowiec Św.

T/ DZM/25

 KS KSZO Ostrowiec Św.

 KS PGE VIVE III Kielce

5:15 (3:7)

T/ DZM/26

 KS PGE VIVE III Kielce

 KS ARENA II Busko-Zdrój

9:14 (3:8)

T/ DZM/27

 KS KSZO Ostrowiec Św.

 KS ARENA II Busko-Zdrój

7:13 (4:5)

Gospodarz KSSPR Końskie

T/ DZM/28

 KSSPR Końskie

 KS PGE VIVE I Kielce

24:27 (10:14)

 

Tabela

 

Drużyny

M

P

Z

R

 P

Br.

+/-

1

 KS PGE VIVE I Kielce

7 21 7 0 0 149--104 +21
2

 SPR Wisła Sandomierz 

7 15 5 0 2 117-102 +15

3

 KS PGE VIVE II Kielce

7 12 4 0 3 126--105 +21
4

 KS ARENA II Busko-Zdrój

7 12 4 0 3 93--101 -8

5

 KS ARENA I Busko-Zdrój

7

12

4

0

3

123--90

+33

6

 KS PGE VIVE III Kielce

7

6

2

0

5

90--98

-8

7

 KSSPR Końskie

7

3

1

0

6

107--140

-33

8

 KS KSZO Ostrowiec Św.

7

0

0

0

7

60--125

-65

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

II RUNDA

5 kolejka 03/04.03.2018 r.

Organizator turnieju KS PGE VIVE I Kielce

T/DZM/29

 KS PGE VIVE I Kielce

 KS PGE VIVE III Kielce

 

T/ DZM/30

 KS PGE VIVE III Kielce

 KS PGE VIVE II Kielce

 

T/ DZM/31

 KS PGE VIVE I Kielce

 KS PGE VIVE II Kielce

 

Organizator turnieju SPR Wisła Sandomierz

T/ DZM/32

 SPR WISŁA Sandomierz

 KS KSZO Ostrowiec Św.

 

T/ DZM/33

 KS KSZO Ostrowiec Św.

 KSSPR Końskie

 

T/ DZM/34

 SPR WISŁA Sandomierz

 KSSPR Końskie

 

Gospodarz ARENA I Busko-Zdrój

T/ DZM/35

 KS ARENA II Busko-Zdrój

 KS ARENA I Busko-Zdrój

 

6 kolejka 10/11.03.2018 r.

Organizator turnieju KS ARENA II Busko-Zdrój

T/ DZM/36

 KS ARENA II Busko-Zdrój

 KS PGE VIVE I Kielce

 

T/ DZM/37

 KS PGE VIVE I Kielce

 SPR WISŁA Sandomierz

 

T/ DZM/38

 KS ARENA II Busko-Zdrój

 SPR WISŁA Sandomierz

 

Organizator turnieju KSSPR Końskie

T/ DZM/39

 KSSPR Końskie

 KS PGE VIVE III Kielce

 

T/ DZM/40

 KS PGE VIVE III Kielce

 KS ARENA I Busko-Zdrój

 

T/ DZM/41

 KSSPR Końskie

 KS ARENA I Busko-Zdrój

 

Gospodarz KS PGE VIVE II Kielce

T/ DZM/42

 KS PGE VIVE II Kielce

 KS KSZO Ostrowiec Św.

 

7 kolejka 17/18.03.2018 r.

Organizator turnieju KS PGE II Kielce

T/ DZM/43

 KS PGE VIVE II Kielce

 KSSPR Końskie

 

T/ DZM/44

 KSSPR Końskie

 KS ARENA II Busko-Zdrój

 

T/ DZM/45

 KS PGE VIVE II Kielce

 KS ARENA II Busko-Zdrój

 

Organizator turnieju KS KSZO Ostrowiec Św.

T/ DZM/46

 KS KSZO Ostrowiec Św.

 KS ARENA I Busko-Zdrój

 

T/ DZM/47

 KS ARENA I Busko-Zdrój

 KS PGE VIVE I Kielce

 

T/ DZM/48

 KS KSZO Ostrowiec Św.

 KS PGE VIVE I Kielce

 

Gospodarz turnieju SPR WISŁA Sandomierz

T/ DZM/49

 SPR WISŁA Sandomierz

 KS PGE VIVE III Kielce

 

8 kolejka 24/25.03.2018

Organizator turnieju KS ARENA I Busko-Zdrój

T/ DZM/50

 KS ARENA I Busko-Zdrój

 KS PGE VIVE II Kielce

 

T/ DZM/51

 SPR WISŁA Sandomierz

 KS PGE VIVE II Kielce

 

T/ DZM/52

 KS ARENA I Busko-Zdrój

 SPR WISŁA Sandomierz

 

Organizator turnieju KS PGE VIVE III Kielce

T/ DZM/53

 KS PGE VIVE III Kielce

 KS ARENA II Busko-Zdrój

 

T/ DZM/54

 KS ARENA II Busko-Zdrój

 KS KSZO Ostrowiec Św.

 

T/ DZM/55

 KS PGE VIVE III Kielce

 KS KSZO Ostrowiec Św.

 

Gospodarz KS PGE VIVE I Kielce

T/ DZM/56

 KS PGE VIVE I Kielce

 KSSPR Końskie