Wygrywamy drugie spotkanie rundy rewanżowej, pokonując wicelidera rozgrywek na ich własnym parkiecie.

Od początku spotkania mieliśmy lekką przewagę, w ostatniej minucie popełniliśmy dwa błędy, które gospodarze wykorzystali, zamieniając na bramki, a tym samym prowadząc do przerwy 15:13. Przez 10 minut drugiej połowy nie mogliśmy załapać odpowiedniego rytmu gry. W naszych poczynaniach wkradły się własne niewymuszone błędy. Trener Adam Węgrzynowski był zmuszony poprosić o czas dla swojego zespołu, aby zmienić taktykę i przekazać wskazówki, które miały poprawić jakość gry całego zespołu. Przerwa okazała się bardzo owocna, kolejne dziesięć minut wygrywamy 7:2, wychodząc na prowadzenie 23:22. W końcówce spotkania utrzymaliśmy koncentrację, nie pozwalając gospodarzom na zdobycie bramek i objęcie prowadzenia. 60 minucie zagraliśmy twardo w obronie, co pozwoliło dorzucić dwie bramki, aby ostatecznie zdobyć komplet punktów. Odnosząc zwycięstwo, zrewanżowaliśmy się za porażkę z pierwszej rundy, w której to drużyna KSZO odebrała nam punkty w ostatnich sekundach spotkania. Podsumowując oba spotkania oraz zdobyte bramki nasz zespół okazał się lepszy, zdobywając o dwie bramki więcej. Wyniki obu meczów, Wisła vs KSZO 29:30 (14:10), KSZO vs Wisła 26:29 (15:13).

KSZO Ostrowiec Św. vs SPR Wisła Sandomierz 26:29 (15:13)

KSZO: Piątkowski, Kijewski - Cwięka 7, Lazarowicz 6, Wojkowski 4, Iskra 3, Chmielewski 2, Jedrzejewski 2, Jeżyna 1, Grabowski 1, Falasa, Cukierski, Granat.

Wisła: Skowron 1, Pęgielski - Malinowski A. 9, Radwański 6, Pawelczyk 5, Szklarski 3, Wiącek 2, Malinowski S. 2, Skuciński 1, Kozioł 1, Białkowski, Chudzik.

Rzuty karne: KSZO 4/3, Wisła 4/3.

Kary: KSZO 4 minuty, Wisła 2 minut,.

Kartki: KSZO 0, Wisła 0.

Sędziowie: Jac K. Wrona M.

fotogaleria: TUTAJ