http://sprwisla.pl/images/olimpia_piekary_lskie.png
Po dobrym meczu pokonujemy wyżej notowanego rywala z Piekar Śląskich.

Rozegraliśmy mecz na dobrym poziomie, utrzymując koncentrację i odpowiedni rytm gry przez pełne 60 minut. Od kilku kolejek nasza gra wyglądała całkiem nieźle, lecz brakowało bardzo niewiele, aby zainkasować punkty na swoją korzyść. Przed spotkaniem z drużyną Olimpii drużyna była dobrze zmotywowana i bardzo chcieliśmy udowodnić, że o kolejne punty będziemy walczyć z każdym zespołem. Pierwsza połowa była bardzo wykonana, oba zespoły prowadziły szybką grę, co wygląda bardzo efektownie w meczach piłki ręcznej. Ostatecznie do przerwy notujemy wynik remisowy 13:13. Na drugą połowę również wychodzimy z postanowieniem kontynuowania swojej gry. Mecz w dalszym ciągu toczył się w szybkim tempie, lecz to goście mieli przewagę dwóch bramek. Prowadzenie gości utrzymywało się do 55 minuty, wówczas udało się odrobić straty, doprowadzając do wyniku remisowego 27:27. W kolejnej akcji goście ponownie wychodzą na prowadzenie, które było ich  ostatnim w dzisiejszych zawodach. W ostatnich pięciu minutach zagraliśmy bardzo dobrze w obronie, jak również w ataku notując wynik 6:2, ostatecznie wygrywamy całe dzisiejsze zawody.

 

SPR Wisła Sandomierz vs MKS Olimpia MEDEX Piekary Śląskie 32:29 (13:13)

Wisła: Skowron, Pęgielski, Ciepliński - Werstler 10, Wiącek 6, Kabata 5, Rusin 4, Skuciński 4 (1), Szklarski 2, Kozioł 1, Białkowski, Malinowski, Pawelczyk, Chudzik.

Olimpia: Zapora, Widera - Pluczyk 6, Kowal 4, Miłek 4, Rosół 4 (3), Czapla 3, Cieślik 3, Kotalczyk 2, Więckiewicz 2, Ludyga 1, Cieniek, Całujek, Beczek.

Rzuty karne: Wisła 3/1, Olimpia 3/3.

Kary: Wisła 4 minuty, Olimpia 8 minuty.

Kartki: Wisła http://www.sprwisla.pl/images/kartka_zolta.png 3, Olimpia http://www.sprwisla.pl/images/kartka_zolta.png 2.

Zobacz to jeszcze raz.

http://www.sprwisla.pl/images/wisla_olimpia_.jpg

15 kolejka

Tabela

Klasyfikacja strzelców