http://www.sprwisla.pl/images/zaglebie_sosnowiec.gif
Wracamy bez punktów do Sandomierza.

Do zdrowia wrócili wszyscy zawodnicy i mieliśmy nadzieję, że grając w pełnym składzie, przywieziemy punkty do Sandomierza. Pierwsza część spotkania przebiegała z niewielką przewagą gospodarzy. Mimo kilkubramkowej straty graliśmy dobrze w ataku, co pozwoliło nam zdobywać kolejne bramki i odrabiać straty. W ostatniej minucie spotkania doprowadzamy do remisu, ale za chwilę gospodarze wychodzą na prowadzenie i do przerwy przegrywamy 16:15.

Druga odsłona zawodów i w dalszym ciągu przebieg meczu podobny do pierwszej połowy. Zagłębie prowadziło dwoma, trzema bramkami do 47 minuty, w której to następuje zastój w naszych poczynaniach. Gospodarze w dalszym ciągu grają w swoim rytmie i po kilku minutach powiększają przewagę do siedmiu bramek. Od 55 do 58 minuty zdobywamy cztery bramki, zmniejszając przewagę do wyniku 34:31. Mając nadzieję, że podobnie jak w końcówce pierwszej połowy uda się doprowadzić do remisu gramy szybko, lecz nie wykorzystujemy dogodnych sytuacji. Gospodarze w tym czasie dorzucają kolejne dwie bramki i odnoszą końcowy sukces. W dzisiejszych zawodach zagraliśmy dobrze w ataku, niestety nasza gra obrona pozostawia wiele do życzenia i dlatego musimy mocno popracować nad tym elementem gry, aby za tydzień powalczyć o zwycięstwo z KSSPR Końskie.

MUKS Zagłębie ZSO 14 vs SPR Wisła Sandomierz 36:31 (16:15)

ZSO: Ratuszniak, Mentel, Mleczko - Kowalski 8, Chromy 7, Płonka 6, Danysz 4, Migała 4, Włoka 2, Postawa 1, Bujoczek 1, Korzyniec 1, Popczyk 1, Kolano 1,

Wisła: Skowron, Pęgielski, Ciepliński - Cupisz 9, Malinowski 6, Rusin 5 (2), Werstler 3, Białkowski 3 (1), Kozioł 2, Rączka 2, Kabata 1, Statuch, Pawelczyk, Rewera.

Rzuty karne: ZSO 2/0, Wisła 5/2
Kary: ZSO 12 minut, Wisła 4 minuty
Upomnienia: ZSO http://www.sprwisla.pl/images/kartka_zolta.png 3, Wisła http://www.sprwisla.pl/images/kartka_zolta.png 2
Sędziowie: Kowalczyk B. - Zawadzkie, Kubik T. - Kolonowskie
Delegat ZPRP Szumowski I.

6 kolejka - wyniki

Tabela

Klasyfikacja strzelców

7 kolejka