http://sprwisla.pl/images/sms_kielce_.jpg
Zdobywamy pierwszy punkt po rzutach karnych.

Lepiej zawody rozpoczęli goście od prowadzenia 1:3, w dalszych akcja cały czas drużyna kielecka utrzymywała przewagę do 12 minuty, w której to notujemy pierwszy remis 12:12. Od tego momentu nasza drużyna zaczyna grać lepsze, kombinacyjne akcje co przynosi efekty bramkowe. W 20 minucie obejmujemy pierwsze prowadzenie 9:8. Przez kilka minut gramy spokojnie utrzymując przewagę. Niestety ostatnie minuty nie są najlepsze w naszym wykonaniu. Popełniamy kilka błędów, powalając na wyrównanie i ostatecznie remisujemy do przerwy 12:12.

Podobnie jak początek meczu tak też rozpoczynamy drugą połowę, tracąc trzy bramki. Goście w 33 minucie wychodzą na prowadzenie 12:15. W kolejnych akcjach nie możemy przebić się przez obronę gości, co powoduje kolejne straty i w 48 minucie przegrywamy 17:21. Po chwili nie wykorzystujemy rzutu karnego, ale w kolejnych minutach nasza gra ulega znacznej poprawie. Ponownie zawiązują się nasze akcje i w 59 minucie doprowadzamy do remisu 24:24. Dobra gra obronna przynosi efekty i w 60 minucie wychodzimy na jednobramkowe prowadzenie, niestety na 8 sekund przed końcową syreną pada wyrównanie. Spotkanie kończy się wynikiem remisowym 25:25, a więc czekają nas dodatkowe emocje w rzutach karnych.

Po pierwszej serii (5 rzutów) ponownie mamy remis 4:4. Teraz serie rzutów karnych odbywają się do momentu popełnienia błędu przez jednego z zawodników. W 4 serii dodatkowych rzutów nasz zawodnik wykonał dobry rzut i piłka minęła bramkarza gości, ale niestety trafiła w słupek i to goście mogli się cieszyć ze zwycięstwa. Ogólnie dzisiejsze zawody były bardzo emocjonujące. Goście dysonują szerokim składem młodych zawodników, którzy nie tylko szybko rozgrywają swoje akcje, ale również szybko wracają do strefy obronnej. Gra z takim przeciwnikiem wymaga dużego wysiłki i większej koncentracji, której w dzisiejszych zawodach nam zabrakło. Mimo wszystko cieszymy się ze zdobycia pierwszego punku w obecnych rozgrywkach i rozpoczynamy przygotowania do kolejnego meczu, który rozegramy 10 października o godzinie 18:00 w Piekarach Śląski.

Również serdecznie dziękujemy naszej wspaniałej publiczności, która bardzo gorąco wspierała nas swoim dopingiem.

 

SPR Wisła Sandomierz vs SMS ZPRP Kielce 25:25 (12:12) k.7:8

Wisła: Skowron, Pęgielski, Ciepliński - Rusin 6 (2), Cupisz 6, Szklarski 3, Kozioł 3, Malinowski 3, Kabata 2, Białkowski 1, Rączka 1, Solon, Statuch, Werstler.

SMS: Ałaj, Poźniak - Ruhnke 6 (1), Tomczyk 4, Głuszczenko 3 (1), Będzikowski 3, Pacuła 2, Bykowski 2, Graczyk 2, Domagała 2, Antolak 1, Kosiba, Smulski, Stempin.

Rzuty karne: Wisła 3/2, SMS 2/2

Kary: Wisła 6 minut, SMS 10 minut

Upomnienia: Wisła http://www.sprwisla.pl/images/kartka_zolta.png 3, SMS 0 

Sędziowie: Czochra J. - Zwierzyniec, Szpinda M. - Zamość

3 kolejka - wyniki

Tabela

Klasyfikacja strzelców

Terminarz rozgrywek grupy D