http://sprwisla.pl/images/mosm_bytom.jpg

Była to siódma wygrana naszych szczypiornistów, którzy z kompletem punktów zakończyli pierwszą rundę rozgrywek.

Wysoko wygrywamy rywalizację z drużyną Bytomia. Pierwsza połowa byłą dość wyrównana, w które to do 14 minuty prowadziliśmy 14:10. Trzeba podkreślić, że goście dość szybko wznawiali rozegranie po stracie bramki, a to powodowało, że mieliśmy małe problemy w środkowych sektorach obronnych. W dalszej części meczu zdobywaliśmy po kilka bramek z rzędu, na co goście odpowiadali jednym trafieniem. Mimo że mieliśmy jeszcze kilka okazji do zdobycia bramek, to do przerwy wypracowaliśmy pięciopunktową przewagę.

Początek drugiej połowy zagraliśmy dobrze, zdobywając cztery bramki. W tym momencie powiększyliśmy nasze prowadzenie do dziewięciu bramek 24:15. Z biegiem czasu graliśmy co raz to lepiej, byliśmy bardziej agresywni, atakowaliśmy szybciej i zdecydowanie co przynosiło efekty w zdobywaniu kolejnych bramek. Wygrywamy dzisiejszy zawody bardzo wysoko, z czego bardzo się cieszymy. Za tydzień przyjedzie trudniejszy przeciwnik, jakim będzie drużyna z Mysłowic. Z pewnością będzie to całkiem inny mecz i rywalizacja na boisku również powinna być bardziej zacięta. My w dalszym ciągu chcemy wygrywać i liczymy na kolejne zwycięstwo ligowe.

 

SPR Wisła Sandomierz vs UKS MOSM Vocare BPO Bytom 47:29 (20:15)

Wisła: Skowron, Pęgielski, Ciepliński - Rusin 10 (3), Drzymalski 7, Dusak 7, Werstler 7, Sadecki 5, Solon 4, Cupisz 4, Szklarski 2, Zieliński 1, Żelazny, Anwajler.

UKS MOSM: Łepkowski, Szczęsny, Zubowicz - Namysło 8, Budzowski 6, Grzywacz 4, Nosek 3, Nowakowski 3, Niewrzela 2, Garczyk 1, Krauze 1, Zoleński 1, Krakowski, Talaga, Gęsiarz, Bartczyński, Zubowicz.

Rzuty karne: Wisła 3/3, UKS MOSM 3/2

Kary: Wisła 4 minuty, UKS MOSM 4 minuty

Sędziowie: Stabrawa M. - Kłaj, Stinia T. - Kraków

Delegat ZPRP:  Hojda S. - Kielce

wyniki, tabela, terminarz