http://sprwisla.pl/images/memorial_.jpg

III Memoriał Jurka Gacha z udziałem pierwszoligowców.

Rozegraliśmy spotkania z drużynami, które w nadchodzącym sezonie będą rywalizowały w rozgrywkach pierwszoligowych

 

SPR Wisła Sandomierz vs KS Uniwersytet Radom 14:28 (7:17)

Wisła: Skowron, Pęgielski, Ciepliński - Rusin 4, Dusak 2, Werstler 2, Cupisz 2, Kabata 2, Stanek 2, Szklarski, Solon, Sadecki, Anwajler, Żelazny, Zieliński, Mazur, Korona.

W pierwszym spotkaniu z drużyną Uniwersytetu Radom źle zaczęliśmy mecz i nie potrafiliśmy złapać właściwego rytmu gry. Było to mecz bez agresji, bez chęci mocniejszej walki, gdzie goście zagrali całe spotkanie na dobrym poziomie i to było widać w każdym elemencie ich gry. Dlatego też tak wysoka nasza porażka.

 

SPR Wisła Sandomierz vs Padwa Zamość 31:33 (12:14)

Wisła: Skowron, Pęgielski, Ciepliński - Rusin 10, Cupisz 9, Solon 5, Dusak 4, Sadecki 2, Werstler 1, Szklarski, Kabata, Anwajler, Żelazny, Stanek, Zieliński, Mazur, Korona.

Drugie spotkanie z drużyną Zamościa było dużo lepsze w naszym wykonaniu. Było więcej walki a przede wszystkim efektownych akcji w naszym wykonaniu. Drużyna z Zamościa, która awansowała do pierwszej ligi, poczyniła wzmocnienia w swoim składzie i jest to zespół, który powinien liczyć się w swoich rozgrywkach ligowych. Ogólnie dla nas były to bardzo wartościowe sprawdziany, w których chcieliśmy grać z drużynami mocniejszymi o wyższych umiejętnościach, bo taki też był cel tego turnieju.

 

MKS Padwa Zamość vs KS Uniwersytet Radom 22:13 (12:5)

 

Za tydzień przewidywany był turniej w Radomiu, ale sprawa się skomplikowała i turniej został odwołany. Teraz postaramy się znaleźć przeciwnika, aby rozegrać jeszcze jeden mecz przed rozpoczęciem rozgrywek.