http://www.sprwisla.pl/images/pilka_.gif

Drużyna seniorów jedzie do Buska-Zdroju, aby rywalizować o pierwsze ligowe punkty w 2018 roku. Juniorzy młodsi będą walczyć w Końskich.

W sobotnie przedpołudnie juniorzy młodsi rozegrają kolejne spotkanie ligowe, w którym będą walczyć w Końskich z KSSPR II. Jedziemy z nastawieniem na zwycięstwo i liczymy, że cel zostanie osiągnięty. Początek rywalizacji w Końskich o godzinie 11:00.

Drużyna seniorów wraca po długiej przerwie na ligowe parkiety. Mimo iż pozostałe drużyny naszej grupy rywalizowały w weekend 20/21 stycznia. W tym czasie nasi szczypiorniści mieli vacat, ale intensywnie trenowali przed dwoma ostatnimi spotkaniami sezonu zasadniczego. Pierwsze spotkanie rozegramy w najbliższą sobotę 3 lutego z HLB Buskowianką w Busko-Zdroju. Przystępujemy do meczu jako faworyt spotkania i z takim nastawieniem będziemy walczyć, aby zdobyć kolejne punkty. Nasz przeciwnik w obecnych rozgrywkach mimo wielkiej ambicji i woli walki nie zdołał wywalczyć punktów ligowych. Przed sobotnim spotkaniem do drużyny Buskowianki dołączył były zawodnik VIRET CMC Zawiercie Dariusz Kubisztal. W naszym zespole występuje Mariusz Kubisztal, a więc na parkiecie zagrają dwaj bracia i mamy nadzieję, że po ostatnim gwizdku sędziego większe powody do zadowolenia będzie miał Mariusz. Drugim zawodnikiem, który będzie występował w drużyny Buskowianki, jest Dawid Kopeć. Dawid jest wychowankiem PMOS Busko, a ostatnio występował w AZS AGH Kraków. Spotkanie rozegrany zostanie w sobotę 3 lutego 2018 r.o godzinie 16:00 w hali Powiatowego Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego przy ul. Kusocińskiego 3 w Busku-Zdroju.