http://www.sprwisla.pl/images/dzieci_.jpg

Zapraszamy na Handballową niedzielę do Hali MOSiR W Sandomierzu gdzie będą rywalizować nasze zespoły młodzieżowe.

W najbliższą niedzielę 21 stycznia, w Hali Widowiskowo-Sportowej MOSiR w Sandomierzu, odbędą się mecze ligowe naszych drużyn młodzieżowych.

Ostatnie mecze w rundzie zasadniczej zagrają drużyny młodzika I, młodzika II. W następnej kolejności wystąpi najmłodsza nasza drużyna chłopców, która rozegra drugą kolejkę ligową systemem turniejowym. Zapowiada się świąteczna niedziela z piłką ręczną, na którą serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców z całymi rodzinami, aby wspierać i podziwiać zmagania naszym drużyn.

Program spotkań:

10:00 - młodzik I -  SPR WISŁA I Sandomierz vs KSSPR I Końskie

11:30 - młodzik II - SPR WISŁA II Sandomierz vs KSSPR II Końskie

Systemem turniejowym:

13:00 - chłopcy - SPR Wisła Sandomierz - KS PGE VIVE I Kielce

14:00 - chłopcy - KS PGE VIVE I Kielce - KS ARENA II Busko-Zdrój

15:00 - chłocy - SPR Wisła Sandomierz - KS ARENA II Busko-Zdrój

Drużyna juniora młodszego rozegra wyjazdowe spotkanie z obecnym liderem swojej grupy KS PGE VIVE I Kielce. Naszych juniorów czeka trudne zadanie, ale jedziemy, aby uzyskać jak najlepszy wynik. Początek spotkania w niedzielę 1 stycznia o godzinie 10:30.