http://sprwisla.pl/images/pilkarz_barwy.jpg Drużyny młodzieżowe rozegrały ostatnie mecz ligowe w 2017 roku.

 

http://www.sprwisla.pl/images/spr__junior_ml.gif

SPR Wisła Sandomierz - MSS Masłów 47:14 (23:6)

 Wisła: Pęgielski - Żelazny 8, Stanek 8, Saracen 7, Osowski 6, Zieliński 4, Dytman 3, Mazur 3, Kabata 3, Kiciński 2, Korona 2, Rosowski 1, Gołuński.

 

Juniorzy młodsi rozegrali kolejne bardzo dobre zawody, w których nie pozostawili wątpliwości, iż w obecnych rozgrywkach walczą o najwyższe cele. Dzisiejszy rywal nie należał do wymagających i mecz przebiegał pod nasze dyktando. Mimo iż było to jednostronne widowisko, to nie do końca byliśmy skoncentrowani i dlatego popełniliśmy kilka prostych błędów. Różnica klas między zespołami jest zbyt duża, aby grać całe spotkanie na równym dobrym poziomie. Pierwszą rundę kończymy na drugim miejscu i postaramy się utrzymać wysoką pozycję na zakończenie całego sezonu. Teraz czeka nasz przerwa w rozgrywkach, do których wrócimy 13 stycznia 2018 roku.

trener Adam Węgrzynowski

 

http://www.sprwisla.pl/images/spr__mlodzik_II_.gif

SPR Wisła II Sandomierz - KS KSZO Ostrowiec Św. 24:45 (14:24)

  Wisła: Kucharski - Malinowski 5, Sapielak 5, Stypa 4, Dziarek 3, Goździkowski 3, Binięda 2, Grządkowski 2, Czech 1, Kowalik, Poniewierski, Mirkowski, Sobczyk, Kabata, Jarosz, Moga.

 

Nasza młoda drużyna otrzymała kolejną lekcję gry w piłkę ręczną. Mimo porażki nasza gra była poprawna, ale na tle tak mocnego i wymagającego rywala nie mogliśmy nawiązać równej rywalizacji. Cały czas się uczymy i tego rodzaju meczu pozwalają nam na zdobywanie doświadczenia. Gramy dalej i postaramy się rywalizować o naj najlepsze wyniki.

trener Daniel Skowron