JUNIOR MŁ. ---- FINAŁY

Drużyny 1-2-3 z grupy I i 1-2 z grupy II o miejsca 15

Drużyny 4-5 z grupy I o miejsca 69

Drużyny 3-4 z grupy II o miejsca 6-9

Zalicza się wyniki z rozgrywek grupowych : 1-2-3; 4-5z grupy I i 1-2 ; 3-4 z grupy II

 

11  kolejka

01 JMŁ.MF

 KS VIVE TAURON III Kielce

 KSSPR I Końskie

27:26 (18:13)

02.JMŁ.MF

 KS KSZO Ostrowiec Św.

 KS VIVE TAURON II Kielce

22:38 (10:17)

03.JMŁ.MF

SPR Wisła Sandomierz

 UKS ZORZA Bogoria

30:20 (15:10)

04.JMŁ.MF

 KSSPR II Końskie

  KS Busko-Zdrój

25:34 (10:19)


12  kolejka

05.JMŁ.MF

 KS KSZO Ostrowiec Św.

 KSSPR I Końskie

25:29 (13:16)

06.JMŁ.MF

 KS VIVE TAURON I Kielce

 KS VIVE TAURON II Kielce

26:23 (15:13)


13  kolejka

07.JMŁ.MF

 KS VIVE TAURON II Kielce

 KS VIVE TAURON III Kielce

26:24 (12:11)

08.JMŁ.MF

 KSSPR I Końskie

 KS VIVE TAURON I Kielce

23:36 (9:18)

09.JMŁ.MF

 KS Busko-Zdrój

 SPR Wisła Sandomierz

26:22 (13:9)

10.JMŁ.MF

 UKS ZORZA Bogoria

 KSSPR II Końskie

33:27 (16:14)


14  kolejka

11.JMŁ.MF

 KSSPR I Końskie

 KS VIVE TAURON III Kielce

30:20 (12:11)

12.JMŁ.MF

 KS VIVE TAURON II Kielce

 KS KSZO Ostrowiec Św.

31:30 (16:16)

13.JMŁ.MF

 UKS ZORZA Bogoria

 SPR Wisła Sandomierz

29:43 (15:18)

14.JMŁ.MF

 KS Busko-Zdrój

 KSSPR II Końskie

25:24 (9:14)


15  kolejka

15.JMŁ.MF

 KSSPR I Końskie

 KS KSZO Ostrowiec Św.

31:30 (16:16)

16.JMŁ.MF

 KS VIVE TAURON II Kielce

 KS VIVE TAURON I Kielce

33:27 (18:12)


16  kolejka

17.JMŁ.MF

 KS VIVE TAURON III Kielce

 KS VIVE TAURON II Kielce

28:35 (13:16)

18.JMŁ.MF

 KS VIVE TAURON I Kielce

 KSSPR I Końskie

35:27 (19:13)

19.JMŁ.MF

 SPR Wisła Sandomierz

 KS Busko-Zdrój

26:20 (9:12)

20.JMŁ.MF

 KSSPR II Końskie

 UKS ZORZA Bogoria

29:27 (16:18)

 

Tabela o miejsca 1-5

 

Drużyny

M

P

Z

R

 P

Br

+/-

1

 KS VIVE Tauron I Kielce

8

14

7

0

1

261-182

+79

2

 KS VIVE Tauron II Kielce

8

12

6

0

2

245-198

+47

3

 KSSPR I Końskie

8

8

4

0

4

213-218

-5

4.

 KS VIVE Tauron III Kielce

8

6

3

0

5

201-233

-32

5

 KS KSZO Ostrowiec Św.

8

0

0

0

8

203-282

-79

Tabela o miejsca 6-9

 

Drużyny

M

P

Z

R

 P

Br

+/-

1

 KS Busko-Zdrój

7

10

5

0

2

209-182

+27

2

 SPR Wisła Sandomierz

7

8

4

0

3

217-156

+61

3

 KSSPR II Końskie

7

4

2

0

5

171-219

-48

4

 UKS ZORZA Bogoria

7

2

1

0

6

189-229

-40