http://www.sprwisla.pl/images/zawodnik.gif Tylko drużyna młodzika odniosła zwycięstwo, a juniorzy i chłopcy przegrali kolejne mecze.

W piątej kolejce ligi wojewódzkiej dzieci zespół chłopców przegrał we własnej hali z rówieśnikami z Końskich 15-26. Fatalna w naszym wykonaniu była pierwsza połowa meczu (8:17), strata po pierwszej połowie była zbyt duża do odrobienia.

Trener Tomasz Zieliński

SPR Wisła Sandomierz - KSSPR Końskie  15:26 (8:17)

Wisła: Wegliński, Walewski - Malinowski 7, Ciamaga 4, Sendrowicz 2, Broda 1, Staszałek D. 1, Kruk, Szyprowski, Płaza, Olkiewicz, Wódz, Bajda, Przyłucki, Kurkiewicz.

Rzuty karne: Wisła 2/0, Końskie 0/0.

Kary: Wisła 4 minuty, Końskie 10 minut.

II runda -  20.02.016 r.-  KS VIVE TAURON II Kielce - SPR WISŁA Sandomierz

Pierwsza połowa była remisowa (11:11) i nic nie zapowiadało wysokiego naszego zwycięstwa. Pierwsze 10 minut drugiej połowy było dobre w naszym wykonaniu, gdzie odskoczyliśmy na 5 bramek przewagi. My zdobywaliśmy dwie bramki, tracąc jedną. Z czasem nasza przewaga wzrastał i zasłużenie odnieśliśmy zwycięstwo.

Trener Adam Węgrzynowski

SPR Wisła Sandomierz - KSSPR I Końskie 27:19 (11:11)

Wisła: Bąk - Stanek 8, Saracen 6, Zieliński 3, Gołuński 3, Osowski 3, Żelazny 2, Mazur 2, Mirkowski, Korona, Kabata, Rosowski, Kiciński.

Rzuty karne: Wisła 0/0, Końskie 1/1.

Kary: Wisła 6 minut, Końskie 4 minuty.

II runda - 07.02.2016 r. - SPR WISŁA Sandomierz - KS KORAB OSiR Staszów

Nie wiele można napisać zarówno o meczu, jak i o całym sezonie, w którym to nasza drużyna nie zdołała zdobyć, choćby jednego punktu.