http://sprwisla.pl/images/szkic.gif  Ze zmiennym szczęściem nasze drużyny młodzieżowe rozegrały kolejne mecze ligowe.

http://www.sprwisla.pl/images/spr__chopcy.gifDrużyna chłopców odniosła pierwsze zwycięstwo w obecnych rozgrywkach ligowych. Jest ono tym bardziej cenne, bo zostało wywalczone na terenie przeciwnika. Była to czwartaka kolejka ligi wojewódzkiej chłopców, nasza drużyna pokonał rówieśników KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 30:18, prowadząc do przerwy 20:7. Zespół rozegrał bardzo dobre zawody w pierwszej połowie, tak w obronie, jak i w ataku. Duża zaliczka bramkowa pozwoliła na liczne zmiany i możliwość gry wszystkim zawodnikom.