http://www.sprwisla.pl/images/2k_wisla_azoty.jpgKibice zgromadzeni na trybunach długo zapamiętają spotkanie ligowe z drużyną Azoty II Puławy.

Od pierwszej minuty goście prowadzili w dzisiejszym spotkaniu. Pierwsza odsłona było bardzo słaba w naszym wykonaniu, gubiliśmy piłkę, mieliśmy sporo strat i nie potrafiliśmy spokojnie rozgrywać akcji. Goście wykorzystywali wszystkie nasze błędy, zdobywając bramkę niemalże w każdej akcji, co spowodowało, że do przerwy przegrywaliśmy 11:16. W drugiej połowie a dokładnie w 35 minucie przegrywaliśmy już różnicą ośmiu bramek. Z każdą kolejną minutą nasza obrona wyglądała co raz to lepiej. Graliśmy konsekwentnie w ataku i powoli odrabialiśmy straty. Na niespełna 3 sekundy przed końcem spotkania wykonywaliśmy rzut wolny, z którego to Mariusz Kubisztal sprytnym rzutem zdobył bramkę, doprowadzając do remisu. Ogólnie podsumowując całe spotkanie, to zagraliśmy bardzo słabe zawody i nie możemy tak grać w kolejnych meczach, jeżeli chcemy rywalizować o czołowe lokaty w obecnych rozgrywkach ligowych.

SPR WIsła Sandomierz - KS Azoty II Puławy 29:29 (11:16)

Wisła: Skowron, Karasiński - Białkowski 7, Werstler 6, Dusak 5, Kubisztal 4, Kutek 3, Kuraś 2, Komorowski 1, Bakalarz 1, Teterycz, Guz, Statuch, Hubka

Rzuty karne: Wisła 6/3, Azoty 3/3