W pierwszej kolejce rywalizowaliśmy z mocną drużyną Vive II Targi Kielce. Początek spotkanie nie zapowiadał naszej wysokiej porażki. W 22 minucie prowadziliśmy 11:14 i coś się zacięło w naszej grze, bo do końca pierwszej połowy zdobyliśmy, tylko jedną bramkę tracąc aż osiem (19:15). W drugiej połowie poszliśmy na wymianę ciosów i niestety mieliśmy dużo strat. Gospodarze umiejętnie kontratakowali i z każdą akcją powiększali swoją przewagę. Nie potrafiliśmy jakoś tego opanować i zagrać konsekwentnie przytrzymując piłkę w rozegraniu. Graliśmy szybkie i niedokładnie walcząc jeden na jeden, co nie przynosiło dobrego efektu. Niestety z rzutów karnych również nie potrafiliśmy pokonać bramkarza gospodarzy. Z sześciu prób tylko dwie zakończyły się zdobyciem bramki. Dostawaliśmy dużo niepotrzebnych kar, które nawet nie wynikały z walki i praktycznie 20 minut drugiej połowy graliśmy w osłabieniu. Gospodarze umiejętnie wykorzystali swoją przewagę, kontrolując przebieg meczu do ostatniego gwizdka sędziego. Dzisiaj, zagraliśmy tylko 20 minut dobrej składnej gry, co zdecydowanie jest za mało na taki zespół, jakim jest Vive II Targi Kielce.

KS Vive Tauron II Kielce - SPR Wisła Sandomierz 40:24 (19:15)

Vive Tauron II: Pytlos, Markowski - Grabowski 9, Banaś 5, Falasa 5, Bulski 4, Siedlarz 4, Bernacki 3, Bis 3, Ciołak 2, Czechowski 2, Telka 2, Bekier 1, Fąfara, Łukaszewicz, Kogutowicz.

Wisła: Skowron, Karasiński - Werstler 8, Dusak 4, Kubisztal 4, Kutek 3, Teterycz 3, Kuraś 1, Hubka 1, Guz, Statuch, Komorowski, Bakalarz.

Rzuty karne: Vive 4/3, Wisła 6/2.

Kary: Vive 14 minut, Wisła 20 minut.

Upomnienia: Vive 3, Wisła 3.