http://www.sprwisla.pl/images/Puchar-Marszalka-JUNIOR.jpg 20 września w Kielcach odbył się Turniej o Puchar Marszałka Swiętokrzyskiego.

Udział w Pucharze Marszałka Woj. Świętokrzyskiego to był tak naprawdę pierwszy i drugi mecz naszego zespołu w bieżącym sezonie rozgrywkowym. W dodatku do Kielc pojechaliśmy bez trzech wartościowych zawodników. Nie można było się zatem spodziewać, że wszystkie niezbędne elementy w grze będą funkcjonować należycie. I niestety nie funkcjonowały.
W naszych pierwszych spotkaniach trafiliśmy na medalistów Mistrzostw Polski, którzy jak się okazało, znajdują się, na innym wyższym etapie wyszkolenia i przygotowania sprawnościowego. Poza tym w tej kategorii wiekowej w innych klubach szkolą się zawodnicy wyselekcjonowani w procesie wieloletniego procesu treningowego, można powiedzieć najlepsi z województwa. Różnica jest więc kolosalna, bo w Sandomierzu grają ci, którzy po prostu chcą grać, nawet jeżeli czasami jeszcze brakuje im umiejętności.
Rozgrywki ligowe rozpoczynają się 25 października. Przed nami więc dużo pracy, którą podejmiemy, żeby poprawić naszą grę i godnie zaprezentować się w bieżącym sezonie rozgrywkowym.

Wyniki gier:

Wisła Sandomierz – Vive Tauron Kielce 13:38

KSSPR Końskie – Wisła Sandomierz 25:18

Vive Tauron Kielce – KSSPR Końskie 37:24

Tabela końcowa:

 

 Vive Tauron Kielce

 KSSPR Końskie

 SPR Wisła Sandomierz

 BRAMKI

 Punkty

 MIEJSCE

 Vive Tauron  Kielce

X

37:24

38:13

75:37

4

I

 KSSPR Końskie

24:37

X

25:18

49:55

2

II

 SPR Wisła Sandomierz

13:38

18:25

X

31:63

0

III

 

trener Marcin Marzec

źródło: ŚZPR / własne

info: http://www.sprwisla.pl/images/7_.jpg