http://www.sprwisla.pl/images/turniej_05.09.2015.jpgNasi szczypiorniści zanotowali dwa zwycięstwa, w którego turnieju byli gospodarzem.

 

SPR Wisła Sandomierz - AZS Politechnika Kielce 23:15 (13:6)

Wisła: Skowron - Teterycz 5, Kubisztal 3, Werstler 3, Kuraś 2, Szklarski 2, Anwajler 2, Komorowski 2, Dusak 1, Kutek 1, Białkowski 1, Bakalarz 1, Kuchnicki, Łopaciński, Hubka, Statuch.

 

W pierwszym spotkaniu z Politechniką Kielce zagraliśmy dobre zawody. Nasza obrona była agresywna co wielokrotnie przeszkadzało przeciwnikowi w rozgrywaniu akcji. W ataku graliśmy konsekwentnie i skrupulatnie dążąc do wypracowanych pozycji. Trzeba podkreślić, że w ataku dobrze poukładał naszą grę Mariusz Kubisztal, który wrócił do gry w naszym klubie. Dzisiaj byliśmy lepiej grającym zespołem i zasłużenie wygraliśmy z drużyną Politechniki.

 

SPR Wisła Sandomierz - AZS Uniwersytet Radom 26:25 (13:9)

Wisła: Skowron - Kubisztal 5, Komorowski 5, Kuraś 5, Kutek 4, Dusak 3, Teterycz 1, Szklarski 1, Anwajler 1, Hubka 1, Kuchnicki, Werstler, Białkowski, Bakalarz, Łopaciński, Statuch.

 

Drugie spotkanie z AZS Radom przebiegało podobnie jak z Politechnika. Prowadziliśmy od początku spotkania jedną dwoma bramkami. Choć drużyna z Radomia jest bardzo mocną ekipą, to zwycięstwo zapisaliśmy na swoje konto. Do drużyny AZS dołączyło wielu dobrych zawodników, którzy w poprzednim sezonie występowało w pierwszoligowym zespole KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Tym bardziej jesteśmy zadowoleni, że udało nam się wygrać z mocnym i wymagającym przeciwnikiem.

 

AZS Politechnika Kielce - AZS Uniwersytet Radom 21:21 (11:9)

 

Ogólnie podsumowując był to dobry turniej w naszym wykonaniu gdzie nie brakowało wielu składnych i przemyślanych akcji.

trener Adam Węgrzynowski

źródło: własne

info: http://www.sprwisla.pl/images/7_.jpg