http://www.sprwisla.pl/images/pilka_.gif  Bezpośrednio, po zakończeniu obozu sportowego drużyna seniorów uczestniczyła w turnieju, który odbył się w Dąbrowie Tarnowskiej.

Rozegraliśmy dwa mecze sparingowe z drużynami pierwszoligowymi. W pierwszym meczu z drużyną SPR Tarnów graliśmy dobrą piłkę ręczną staraliśmy się grać agresywnie i szybko przechodzić do kontrataków. Przegraliśmy dwoma bramkami 28:30 mimo że do przerwy to nasza drużyna prowadziłą 15:14.

W kolejnym meczu z drużyną MOSiR Bochnia nasza gra wyglądała gorzej, opadliśmy nie co z sił. Od samego początku tego spotkania zaznaczyła się przewaga naszych przeciwników i w końcowym efekcie przegraliśmy 10 bramkami. Pozytywnie można powiedzieć, że mimo porażki realizowaliśmy założenia taktyczne Trzeba podkreślić, że na turniej pojechaliśmy po ciężkim obozie, podczas którego głównie pracowaliśmy nad siłą i wytrzymałością. W dalszym ciągu będziemy przygotowywać się do nowego sezonu na naszych obiektach.

 

SPR Tarnów - SPR Wisła Sandomierz 30:28 (14:15)

Wisła: Skowron, Karasiński - Kutek 6, Komorowski 5, Szklarski 4, Bakalarz 3, Hubka 3, Anwajler 2, Białkowski 2, Wersrler 1, Teterycz 1, Guz 1, Kuchnicki, Łopaciński, 

MOSiR Bochnia - SPR Wisła Sandomierz 34:24 (19:11)

Wisła: Skowron, Karasiński - Werstler 5, Kutek 4, Białkowski 4, Anwajler 3, Szklarsi 2, Guz 2, Komorowski 2, Hubka 1, Bakalarz 1, Teterycz, Kuchnicki, Łopaciński.

MOSiR Bochnia - SPR Tarnów 22:24 (11:13)

 

Kolejny turniej nasza drużyna rozegra w Sandomierzu już w najbliższą sobotę 5 września 2015 r. początek godzina 9:30. Przeciwnikami naszej drużyny będą KS Uniwersytet Radom oraz AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce.

trener Adam Węgrzynowski

źródło: własne

info: http://www.sprwisla.pl/images/7_.jpg