http://www.sprwisla.pl/images/pilka_.gif  Obecnie drużyna seniorów przebywa na obozie sportowym w Busko-Zdroju.

Rozpoczynamy bardzo intensywne przygotowania do nowego sezonu, który zapowiada się bardzo ciężko. W rozgrywkach naszej drugiej ligi będzie uczestniczyło dwanaście drużyn gdzie trudnymi rywalami będą nie tylko Śląskie drużyny, ale również z naszego regionu. Mecze derbowe zawsze były zaciętymi pojedynkami, bo każda z drużyn chce udowodnić swoją wyższość na danym terenie.

Rozpoczynamy rozgrywki 26 września od wyjazdowego spotkania z Vive Tauron II Kielce, drugie spotkanie rozegramy również na terenie gości tym razem w Puławach z drugą drużyną Azoty. W Sandomierzu będziemy mogli zaprezentować się dopiero 10 października a naszym przeciwnikiem będzie KU AZS UJK Kielce.

W drużynie nastąpiło sporo zmian kadrowych i w nowym sezonie w naszych barwach nie zobaczymy kilku doświadczonych zawodników: Grzegorz Pawelczyk wyjechał za granicę, Jakub Tenderenda zakończył karierę sportową, Paweł Drzymalski wyjeżdża na studia, do drużyny Orzeł Przeworsk odszedł Gabriel Kozdroń i Karol Semik, Mateusz Wiącek zasilił pierwszoligową drużynę KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Do naszej drużyny dołączyli wyróżniający się juniorzy: Wojciech Grębowiec, Karol Łopaciński, Wiktor Bakalarz, Paweł Statuch. Z AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce pozyskaliśmy Łukasza Kurka. Również do drużyny dołączył Rafał Karasiński, który wznowił treningi.

Obecnie to są wszystkie zmiany kadrowe w naszej drużynie. Niestety nasz budżet jest bardzo skromny i dlatego będziemy grać taką kadrą, na jaką nas obecnie stać. Trener Adam Węgrzynowski zapowiada, że będzie to bardzo ciężki, a zarazem ciekawy sezon, w którym będziemy walczyć o każdy punkt do ostatniego gwizdka sędziego.

źródło: własne

info: http://www.sprwisla.pl/images/7_.jpg